Авантурите на Дина и Додо: Чорапот на Дедо Мраз

120,00 ден

Новогодишните лудории на Дина и Додо немаат крај – сега го изгубија и чорапот на Дедо Мраз! Леле, каква збрка!

Нема на залиха

Извести ме штом производот е повторно достапен

Опис

Kатегорија Сликовници
Автор Оливера Ќорвезироска
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување 2021
Број на страници 24