BEBEBOX СИЛИКОНСКА ПРСКАЛКА – МЕЧЕ

650,00 ден

Силиконски сет за играње на плажа изработен од висококвалитетен мек силиконски медицински материјал.

Сетот содржи кофичка, лопатче и сито во форма на мече.

100% безбедно за користење.

  • БЕЗ ЛАТЕКС
  • БЕЗ ФТАЛАТИ
  • БЕЗ BPA
  • БЕЗ PVC

Неопходен е надзор од родител или старател.

Нема на залиха

Извести ме штом производот е повторно достапен

Опис

Силиконска прскалка во форма на бувче за играње на плажа или во бања изработена од висококвалитетен мек силиконски медицински материјал.

100% безбедно за користење.

  • БЕЗ ЛАТЕКС
  • БЕЗ ФТАЛАТИ
  • БЕЗ BPA
  • БЕЗ PVC

Неопходен е надзор од родител или старател.

Дополнителни информации

Димензии 5,5 × 8 cm