BEBEBOX Есенски Сет Шноли – Тиква и Ѕвезда

210,00 ден

Една блескава златна ѕвезда и една мала портокалова тиква, совршена мешавина за прекрасен есенски изглед на малите госпоѓици! Идеален сет од две шнолички за златните есенски денови! 100% рачна изработка!

 

5 на залиха

Опис

Една блескава златна ѕвезда и една мала портокалова тиква, совршена мешавина за прекрасен есенски изглед на малите госпоѓици! Идеален сет од две шнолички за златните есенски денови! 100% рачна изработка!

Материјали: текстил, метал