КАФЕНО ЗАЈАЧЕ – Велигденска торбичка

290,00 ден

Оваа платнена торбичка во форма на зајче е прекрасна за Велигден за сите дечиња.

Исто така е одлична идеја за подарок во комбинација со некоја од нашите Велигденски книги или аксесоари.

Големина: 16.5×29 cm

Напомена: торбичката се продава без производите во неа.

Нема на залиха

Извести ме штом производот е повторно достапен

Опис

Оваа платнена торбичка во форма на зајче е прекрасна за Велигден за сите дечиња.

Исто така е одлична идеја за подарок во комбинација со некоја од нашите Велигденски книги или аксесоари.

Големина: 16.5×29 cm

Напомена: торбичката се продава без производите во неа.