Декоративна кутија за подарок – МОРКОВ (3/1)

200,00 ден

Овие декоративни Велигденски кутии во форма на морковче се идеални за најслатките подароци за вашите најмили најмали.

Доаѓаат во сет од 3 и имаат врвка на врвот за полесно затворање.

Нема на залиха

Извести ме штом производот е повторно достапен

Опис

Овие декоративни Велигденски кутии во форма на морковче се идеални за најслатките подароци за вашите најмили најмали.

Доаѓаат во сет од 3 и имаат врвка на врвот за полесно затворање.