Зајачето Егеј

500,00 ден

Зајчето Егеј е направено од квалитетен мек лен, дотерано во целокупни сини пантолони, сина маичка со цвеќенца и елегантна розева панделка. Совршено за игра во градината додека ги бараме велигденските јајца скриени во дворот. Заедно со неговата другарка Руби прават совршен пар за овие Велигденски празници.

Висина: 32 цм
Препорачана возраст: +3 Години
Перење: 30°C
Материјал: лен
Полнење: Рециклиран полиестер/Пе пелети

Нема на залиха

Извести ме штом производот е повторно достапен

Опис

Зајчето Егеј е направено од квалитетен мек лен, дотерано во целокупни сини пантолони, сина маичка со цвеќенца и елегантна розева панделка. Совршено за игра во градината додека ги бараме велигденските јајца скриени во дворот. Заедно со неговата другарка Руби прават совршен пар за овие Велигденски празници.

Висина: 32 цм
Препорачана возраст: +3 Години
Перење: 30°C
Материјал: лен
Полнење: Рециклиран полиестер/Пе пелети