Зајачето Руби

450,00 ден

Зајчето Руби е направено од квалитетен мек лен, дотерано во црвено фустанче со цвеќенца и впечатлива јака околу вратот. Совршено за игра во градината додека ги бараме велигденските јајца скриени во дворот. Заедно со нејзиниот другар Егеј прават совршен пар за овие Велигденски празници.

Висина: 32 цм
Препорачана возраст: +3 Години
Перење: 30°C
Материјал: лен
Полнење: Рециклиран полиестер/Пе пелети

Нема на залиха

Извести ме штом производот е повторно достапен

Опис

Зајчето Руби е направено од квалитетен мек лен, дотерано во црвено фустанче со цвеќенца и впечатлива јака околу вратот. Совршено за игра во градината додека ги бараме велигденските јајца скриени во дворот. Заедно со нејзиниот другар Егеј прават совршен пар за овие Велигденски празници.

Висина: 32 цм
Препорачана возраст: +3 Години
Перење: 30°C
Материјал: лен
Полнење: Рециклиран полиестер/Пе пелети