Велигденско јајце за подарок: Зајаче во пекара

90,00 ден

Малечко велигденско јајце изработено од метал, совршено за најслатките подароци. Јајцето може да се отвори и внатре да се стави подарок по избор.

Големина: 7cm

1 на залиха

Опис

Малечко велигденско јајце изработено од метал, совршено за најслатките подароци. Јајцето може да се отвори и внатре да се стави подарок по избор.

Големина: 7cm