Креативен сет: јајца со фломастери

150,00 ден

Разбудете ја креативноста кај вашето детенце со овој прекрасен Велигденски сет за боење. Сетот содржи 6 јајца од стиропор со илустрација (зајаче, пиле, цветче) и шест фломастери во различни бои.

Нема на залиха

Извести ме штом производот е повторно достапен

Опис

Разбудете ја креативноста кај вашето детенце со овој прекрасен Велигденски сет за боење. Сетот содржи 6 јајца од стиропор со илустрација (зајаче, пиле, цветче) и шест фломастери во различни бои.