Велигденска чинија: Семејство зајачиња

130,00 ден

Направете ги оброците уште позабавни со нашите чинии со прекрасни Велигденски илустрации.

Материјал: Нерѓосувачки челик

Нема на залиха

Извести ме штом производот е повторно достапен

Опис

Направете ги оброците уште позабавни со нашите чинии со прекрасни Велигденски илустрации.

Материјал: Нерѓосувачки челик