Новогодишен Аксесоар – Сет Шноли Еленче

180,00 ден

Нема на залиха

Извести ме штом производот е повторно достапен

Опис

Оваа празнична сезона ги имаме најслатките аксесоари за најслатките девојчиња: сет шноли во форма на еленче. Сетот содржи две шноли.

Материјал: метал и текстил