I Love You, Mummy

200,00 ден

Те сакам мамо е слатка приказна за љубовта помеѓу лавицата и нејзиното младенче. Одлична сама по себе или како совршен пар заедно со книгата посветена на тато.

Производител Игло

Нема на залиха

Извести ме штом производот е повторно достапен

Опис

Те сакам мамо е слатка приказна за љубовта помеѓу лавицата и нејзиното младенче. Одлична сама по себе или како совршен пар заедно со книгата посветена на тато.

Производител Игло