Велигденско јајце за подарок: Мама и бебе

90,00 ден

Малечко велигденско јајце изработено од метал, совршено за најслатките подароци. Јајцето може да се отвори и внатре да се стави подарок по избор.

Големина: 7cm

Нема на залиха

Извести ме штом производот е повторно достапен

Опис

Малечко велигденско јајце изработено од метал, совршено за најслатките подароци. Јајцето може да се отвори и внатре да се стави подарок по избор.

Големина: 7cm