One Million Kisses

200,00 ден

Со впечатлива корица која сигурно ќе се истакне на полицата и прекрасна порака претставена во шармантна приказна, One Million Kisses е совршен додаток на нашата најпродавана палета.

Производител Игло

Нема на залиха

Извести ме штом производот е повторно достапен

Опис

Со впечатлива корица која сигурно ќе се истакне на полицата и прекрасна порака претставена во шармантна приказна, One Million Kisses е совршен додаток на нашата најпродавана палета.

Производител Игло