Органски Ромпер: Milky Rust Rainbow | SnoozeBaby Amsterdam

850,00 ден

Ултра-мек ромпер изработен од 100% органски памук со принт од Milky Rust Rainbow. Со копчиња на страна и на дното.

Големина: 50/56 cm – за новороденче

2 на залиха

Опис

Ултра-мек ромпер изработен од 100% органски памук со принт од Milky Rust Rainbow. Со копчиња на страна и на дното.

Големина: 50/56 cm – за новороденче

Дополнителни информации

Боја

Розева, Сина

Големина

XS, S, M, L, XL