Три шарени јајца и една лоша маца

180,00 ден

За најмалите! Картонска сликовница „Три шарени јајца и една лоша маца“.

5 на залиха

Опис

За најмалите! Картонска сликовница „Три шарени јајца и една лоша маца“.

Оригинален наслов на книгата : Три шарени јајца и една лоша маца
ИСБН : 978-608-267-459-9
Година на издавање : 2016
Издавачка куќаЛиби
Број на страни: 12
Димензии : 150х150
Корица : тврда